Echipa centrală

  • Nicoleta Argeseanu
    Nicoleta ArgeseanuCoordonator voluntari
    • Gabriela Beciu
      Gabriela BeciuCoordonator național voluntari
      • Robert Cadar
        Robert CadarSocial Media Strategist
        • Simona Camburu
          Simona CamburuCoordonator fundraising
          • Mihai Enescu
            Mihai EnescuInginer Silvic
            • Maria Epure
              Maria Epure Relaţii instituţionale
              • Narcisa Gheorghe
                Narcisa GheorgheCoordonator comunicare
                • Viorel Lăcătuş
                  Viorel LăcătuşFundraiser
                  • Tudor Muntean
                    Tudor MunteanCoordonator logistica
                    • Daniela Petcu
                      Daniela PetcuCoordonator voluntari
                      • Georgiana Tătulescu
                        Georgiana TătulescuFundraiser
                        • Marin Toma
                          Marin TomaPreședinte
                          • Elena Ţiclea
                            Elena ŢicleaCoordonator competiții de alergare

                            Coordonatori județeni

                            • Daniel Baciu
                              Daniel BaciuCoordonator Cluj
                              • Cosmin Bârzan
                                Cosmin BârzanCoordonator Constanța
                                • Livia Bibire
                                  Livia BibireCoordonator Iaşi
                                  • Antoanela Enăcache
                                    Antoanela EnăcacheCoordonator Vâlcea
                                    • Alexandra Gavrileț
                                      Alexandra GavrilețCoordonator Suceava
                                      • Emil Ifrim
                                        Emil IfrimCoordonator Buzău
                                        • Marlena Melinescu
                                          Marlena MelinescuCoordonator Dolj
                                          • Flaviu Neaga
                                            Flaviu NeagaCoordonator Sălaj
                                            • Florentina Pantilimon
                                              Florentina PantilimonCoordonator Prahova
                                              • Adelin Popescu
                                                Adelin PopescuCoordonator Arad
                                                • Petru Sandu
                                                  Petru SanduCoordonator Galați
                                                  • Andreea Schneider
                                                    Andreea SchneiderCoordonator Timiș
                                                    • Nicoleta Simion
                                                      Nicoleta SimionCoordonator Mureș
                                                      • Elena Irina Sirbu
                                                        Elena Irina SirbuCoordonator Gorj
                                                        • Monica Tătaru
                                                          Monica TătaruCoordonator Bacău
                                                          • Maria Toma
                                                            Maria TomaCoordonator Dâmbovița

                                                            Start typing and press Enter to search