Echipa centrală

  • Nicoleta Argeseanu
    Nicoleta ArgeseanuCoordonator voluntari
    • Gabriela Beciu
      Gabriela BeciuCoordonator național voluntari
      • Robert Cadar
        Robert CadarSocial Media Strategist
        • Simona Camburu
          Simona CamburuCoordonator fundraising
          • Mihai Enescu
            Mihai EnescuInginer Silvic
            • Maria Epure
              Maria Epure Relaţii instituţionale
              • Narcisa Gheorghe
                Narcisa GheorgheCoordonator comunicare
                • Viorel Lăcătuş
                  Viorel LăcătuşCoordonator parteneriate strategice
                  • Tudor Muntean
                    Tudor MunteanCoordonator logistica
                    • Daniela Petcu
                      Daniela PetcuCoordonator voluntari
                      • Georgiana Tătulescu
                        Georgiana TătulescuCoordonator proiecte
                        • Marin Toma
                          Marin TomaPreședinte
                          • Elena Ţiclea
                            Elena ŢicleaCoordonator competiții de alergare

                            Coordonatori județeni

                            • Daniel Baciu
                              Daniel BaciuCoordonator Cluj
                              • Cosmin Bârzan
                                Cosmin BârzanCoordonator Constanța
                                • Livia Bibire
                                  Livia BibireCoordonator Iaşi
                                  • Antoanela Enăcache
                                    Antoanela EnăcacheCoordonator Vâlcea
                                    • Emil Ifrim
                                      Emil IfrimCoordonator Buzău
                                      • Marlena Melinescu
                                        Marlena MelinescuCoordonator Dolj
                                        • Florentina Stan
                                          Florentina StanCoordonator Prahova
                                          • Adelin Popescu
                                            Adelin PopescuCoordonator Arad
                                            • Petru Sandu
                                              Petru SanduCoordonator Galați
                                              • Andreea Schneider
                                                Andreea SchneiderCoordonator Timiș
                                                • Nicoleta Simion
                                                  Nicoleta SimionCoordonator Mureș
                                                  • Elena Irina Sirbu
                                                    Elena Irina SirbuCoordonator Gorj
                                                    • Monica Tătaru
                                                      Monica TătaruCoordonator Bacău
                                                      • Maria Toma
                                                        Maria TomaCoordonator Dâmbovița