Îți mulțumim că îți pasă!

Dacă vrei să ni te alături, te rugăm să citești secțiunea “implică-te” 
Dacă te-am convins, ne poți scrie aici:
 
* Comunicare: Narcisa.Gheorghe@plantamfaptebune.ro
* Expert Silvic: Mihai.Enescu@plantamfaptebune.ro
* Fundraising: Simona.Camburu@plantamfaptebune.ro
* Instituții publice: Maria.Epure@plantamfaptebune.ro
* Logistica: Tudor.Muntean@plantamfaptebune.ro
* Președinte: Marin.Toma@plantamfaptebune.ro
* Voluntari: voluntar@plantamfaptebune.ro

Adresa sediului social al Asociației EcoAssist (reprezentantul legal al inițiativei): 
Str. Pitar Mos, nr. 27, etaj 5, ap. 16, sector 1, Bucureşti
Adresa de corespondenta:
Impact HUB Bucharest, din Splaiul Unirii 165, Timpuri Noi Square, Building 2, 1st floor (în atenția Simonei Camburu)